Společnost Pangea-geo s.r.o. poskytuje geodetické práce od února 2021 a navazuje na dlouholeté zkušenosti geodetické kanceláře Jan Sirotek, která nabízí geodetické služby od roku 2004.


Pro geodetické práce používáme profesionální přístrojové vybavení společnosti Trimble. Ve vybavení společnosti je několik totálních stanic, včetně one man systémů, digitální nivelační přístroje, vč. invarových latí, GNSS aparatury, včetně moderních ovládacích jednotek. Kromě vybavení od společnosti Trimble používáme pro letecké práce drony DJI, pro laserové skenování skener FARO a řadu dalších pomůcek a drobných přístrojů. Veškeré technické vybavení je pravidelně kalibrováno a prochází pravidelnými kontrolami.


Naši zaměstnanci jsou odborníky ve svém oboru a pravidelně podstupují školení na nové trendy a prohloubení znalostí v oboru geodetických prací. Na základě získaných zkušeností a nových poznatků, dokážou úspěšně pracovat na nejnáročnějších zakázkách v rámci celé ČR, i v zahraničí.Společnost Pangea-geo s.r.o. poskytuje geodetické práce na celém území ČR. Vzhledem k současnému rozmístění pracovišť, poskytujeme především geodetické práce v Praze, Středočeském, Hradeckém a českobudějovickém kraji a v oblasti Vysočiny. Vzhledem k technickému vybavení lze úspěšně provádět náročné práce po celé ČR.